Анонси партнерів Клубу

Опубліковано: 26-01-2016 по Ірина Павлюк

туризм, Львів

Безкоштовна літня школа

Молодіжний проект «Квиток до успіху» та «Дивись ширше» запрошують молодь взяти безкоштовну участь у літній мовній школі у Німеччині, а також у навчально-ознайомчій подорожі щодо можливостей навчання в країнах ЄС, зокрема в Австрії. У результаті відбору такою можливість скористається четверо найактивніших молодих людей, що протягом даного періоду відбору реалізують власні соціальні проекти та ініціативи.
Деталі за посиланням

XIV спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок «ЕлітЕКСПО»
25-28 лютого 2016 року

Тематичні розділи виставки – ювелірні вироби, коштовні та напівкоштовні камені, технології та інструменти ювелірного виробництва, банківські метали, годинники, біжутерія та аксесуари, елітні сувеніри та подарунки. Деталі за посиланням

Зимовий туризм: Управління і маркетинг зимових курортів і баз відпочинку
2-23 квітня 2016 року
Заявки на програму можна відправити до 5 лютого 2016 року
Деталі за посиланням

Групове трьохтижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, які можуть включати в себе семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації, складання бізнес-планів , управління бізнесом тощо. Далі – зустрічі з туристичними курортами США, орієнтованими на зимові види спорту.

Розвиток асоціацій для малого і середнього бізнесу: сфера громадського харчування
14 травня – 4 червня 2016 року
Заявки на програму можна відправити до 26 лютого 2016 року
Деталі за посиланням

Програма призначена для професіоналів у сфері громадського харчування. Кандидати, які подають заявки, повинні займати посади зі значним рівнем відповідальності і мати вагомий досвід роботи в даній сфері. У програмі – відвідини американських компаній.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus