Ділове слово. Новини, можливості, події. №21

Опубліковано: 02-02-2016 по Ірина Павлюк

Новини

У Львові понад 200 підприємців підписали Меморандум про етику і партнерство

В Україні нові податки

Кабмін прозвітував про роботу у 2015 році – скоротилися податки та збори, спростилося адміністрування. Більше змін - у переліку Клубу.

Енциклопедія експорту до країн ЄС

Представництво ЄС у співробітництві з урядовим офісом з питань європейської інтеграції і ТПП України представили енциклопедію для підприєців, які планують виходити на ринки ЄС .

В Україні запустили першу в світі арт-мережу

Йдеться про додаток One Day Auction (ODA) – це щось середнє між Instagram і платформ з продажем творів мистецтва Paddle8, ArtNet, Artsy, Saatchi Online та інших.

Львівські винахідники придумали розумне горнятко

Антон Скрипник та Роман Савченко розробили горня, яке аналізує рідину та дезінфікує напій. Винахід назвали «Travel Cup».Пристрій визначає рівень солей, кислотність, нітрати та температуру кореляції цих елементів.

Можливості

Зміни законодавствa

Тенденції бізнесу у 2016 році

Існують глобальні тенденції, які здатні кардинально змінити всі бізнес-стратегії світу. Що зміниться у 2016 році - у статті.

6 варіантів навчання у лютому

Ми не радимо постійно навчатися та самовдосконалюватися, ми наполягаємо на цьому. Без нових знань, методик та інструментів ви завжди будете на крок позаду. Отже, перелік найпопулярніших навчальних курсів, тренінгів та форумів у лютому.

Тендери. Актуальні на 2.02.2016

Ми не радимо постійно навчатися та самовдосконалюватися, ми наполягаємо на цьому. Без нових знань, методик та інструментів ви завжди будете на крок позаду. Отже, перелік найпопулярніших навчальних курсів, тренінгів та форумів у лютому

Читайте також: Новий статус Клубу Ділових Людей – Прихильники ідеї

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus