Конкурси для компаній

Опубліковано: 10-02-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Конкурс концепцій по гранту «Подолання стигми та дискримінації, підвищення гендерної чутливості для розширення доступу представників уразливих груп до ВІЛ-послуг»
Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує конкурс на отримання гранту з попереднім поданням концепцій з метою з впровадження заходів з подолання стигми та дискримінації стосовно уразливих до ВІЛ груп населення з боку надавачів послуг та підвищення гендерної чутливості місцевих громад. Пропозиції можна надіслати до 17 лютого 2016 року. 
Деталі за посиланням

Конкурс на фінансування для 90 стартапів
Publicis Groupe вирішила відсвяткувати свою 90 річницю надавши супровід та фінансування 90 бізнес-проектам у цифровій сфері. Мета проекту – надатипідприємцямможливістьзапустити проект, тобтовивестизадум на новийрівень. 
Пропозиції можна надіслати до 28 лютого 2016 року. 
Деталі за посиланням

Конкурс соціальної відеореклами «Хто культурний – тому й кіно»
Розпорядник коштів - Molodiya Festival, мережа кінотеатрів Планета Кіно, Sabai Creative Hub та Kyiv Academy of Media Arts 
Пропозиції можна надіслати до 1 березня 2016 року. 
Деталі за посиланням

Конкурс мікропроектів місцевого розвитку
Розпорядник коштів – Львівська обласна Рада 
Пропозиції можна надіслати до 4 березня 2016 року. 
Деталі за посиланнямКлуб Ділових Людей надає перевагу співпраці з людьми, які підтримують ідеї етичного бізнесу, партнерства та суспільної корисності. Якщо Вам такі близькі – ознайомтеся та підпишіть Меморандум «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus