Справи податкові: звіт ДФС за 2015 рік

Опубліковано: 27-01-2016 по Ірина Павлюк


У Головному управлінні ДФС у Львівській області  сьогодні, 27 січня, прозвітували за попередній рік. Кажуть, всі прогнозовані показники перевиконані, а основні цілі – досягнуті. Детальніші цифри зі щорічного звіту – у статті Клубу Ділових Людей.

5 287, 6 млн. грн  – вклад у держбюджет

Такою сумою податківці поповнили держбюджет , а це – на 4,8% більше від прогнозованих показників. Завдяки ДФС місцевий бюджет поповнився на 4 876 млн. грн.

1 109 млн. грн – фактичне відшкодування ПДВ

В автономному режимі відшкодовано 555 млн. грн, тобто – 50% від заявлених сум. Окрім того, у 2015 році платникам податків з іноземними інвестиціями повернуто ПДВ у розмірі 416 млн. грн.

6 200 платників податків на нерухоме майно

Стільки було обліковано у 2015 році. Від податку до місцевих бюджетів області надійшло 43,6 млн. грн. Така цифра надходжень забезпечила Львівщині 6 місце по Україні.

156 мільйонерів у Львові

Стільки тих, хто задекларували свої доходи більше 1 млн. грн у 2015 році. У 2014 році – 139. Цього року у ДФС очікують збільшення кількості мільйонерів майже удвічі – в основному через інфляцію та збільшення кількості громадян, які декларують свої доходи. Основні сфери, які «забезпечують» місто мільйонерами – сфера громадського харчування та нафтовий бізнес.

6 підпільних бізнесі – ліквідовано

З них – 3 масові виробництва горілки, 1 виробництво моторних олив та 2 конвертаційні центри. Збитки бюджету від їх діяльності щорічно складали понад 20 млн. грн.

15 електронних сервісів

Минулого року на офіційному веб-порталі ДФС України розмістили 15 електронних сервісів – особистий кабінет, «ЗІР» (можливість розібратися у податковому законодавстві), «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» (для оцінки податкових ризиків), а також – «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва платників ПДВ» - для того, щоб дізнатися про те, чи є дійсним свідоцтво ПДВ контрагента та інші. Нові сервіси створені для того, щоб досягнути – перетворення ДФС у сервісну службу для громадян.

Комунікація з громадськістю

Для того, щоб ДФС працювала ефективніше, тут створили Громадську раду – консультативно-дорадчий орган, до складу якого входять представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних, творчих спілок, асоціацій тощо з метою участі громадськості у реалізації державної політики.

Кабінет 103а

Нововведення 2016 року – Громадська рада щоденно приймає громадян з питань роботи податкових та митних органів Львівської області. Місце проведення – Львів, вул. Стрийська, 35, каб. 103а. Час прийому громадян  – з 14:00 до 17:30. Відтепер будь-хто може приходити, скаржитися, висловлювати свої пропозиції щодо діяльності ДФС, а Громадська рада зобов’язується передати інформацію у відповідні органи. 

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus