У Тернополі проведуть унікальну консультаційну програму

Опубліковано: 11-02-2016 по Ірина Павлюк

MBS, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Експерти Громадської Школи Бізнесу вперше у Тернополі проведуть ексклюзивну консультаційну програму зі стратегії та маркетингу MBS – Make Business Successful. За програмою, автором якої є директор Школи Руслан Бельтюков, підприємці навчаються уже 3 роки. За цей час випускниками стали більше 180 осіб.

Досі навчання в межах MBS відбувалося у Львові та Києві. Оскільки кількість заявок від підприємців з інших міст щоразу зростає, вирішили стартувати з програмою у Тернополі. Перше заняття тут відбудеться 25 лютого.

Мета MBS – допомогти власникові розробити унікальну концепцію бізнесу. Зрозуміти, як власникові розвивати бізнес, куди рухатися та для чого. І головне – яку цінність його бізнес несе клієнтам та суспільству загалом. Робота в групі побудована так, щоб учасники переоцінили всю свою попередню діяльність та навчилися мислити та приймати рішення стратегічно.

Навчання триває від 8 до 12 тижнів і складається з чотирьох основних модулів. Це – концепція та стратегія бізнесу, маркетинг, лідерство та управління персоналом, фінанси та план розвитку бізнесу. Для кожного з учасників передбачено вісім навчальних днів по вісім робочих годин кожний. Після завершення програми відбувається захист впровадження стратегічних змін на підприємстві учасника програми.

Цільова аудиторія програми – керуючі власники бізнесу та підприємці з діючим бізнесом від одного року. Програма не призначена для осіб, які є найманими керівниками і для яких стратегічний розвиток компанії – не першочерговий.

Деталі можна переглянутися за посиланням

Довідка: Громадська Школа Бізнесу – перша бізнес-школа України для керівників та власників малого підприємництва, заснована у 2012 році. Серед основних продуктів школи – програми МВА Executive Management, MBS (Make Business Successful), Growing Pains (діагностика бізнесу) та можливості індивідуальних консультацій.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus