ВІДБУВСЯ ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕС-ВЕЧІР З НАГОДИ ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ «ПРО ЕТИКУ Й ПАРТНЕРСТВО БІЗНЕСУ, ВЛАДИ І ГРОМАДСЬКОСТІ» ТА 5-Ї РІЧНИЦІ КЛУБУ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ

Опубліковано: 28-10-2014

ВІДБУВСЯ ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕС-ВЕЧІР З НАГОДИ ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ «ПРО ЕТИКУ Й ПАРТНЕРСТВО БІЗНЕСУ, ВЛАДИ І ГРОМАДСЬКОСТІ» ТА 5-Ї РІЧНИЦІ КЛУБУ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ

ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕС-ВЕЧІР

25 жовтня відбувся Львівський бізнес-вечір – щорічний захід з нагоди дня заснування Клубу Ділових Людей. Цього року найбільшій бізнес-спільноті України виповнилося 5 років.

За 5 років діяльності до Клубу Ділових Людей долучилося майже 530 учасників  – підприємців, власників та керівників підприємств з надійною діловою репутацією. Тільки за останній рік у Клубі організували 374 заходи, серед яких також масштабний Інтелектуальний марафон – проект із 42 навчальних семінарів та майстер-класів, що відбувалися щодня без вихідних. Загалом заходи Клубу за рік відвідали більше, ніж 7000 ділових людей.

ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕС-ВЕЧІР«Цей рік був непростим. Криза виявила усі слабкі сторони бізнесу та безжалісно змусила закрити ті підприємства, які не хотіли змінюватися, вдосконалюватися та отримувати сучасний досвід. І в той же час криза об'єднала тих, хто прагне зростати і розуміє, що основою сильного бізнесу є надійна та позитивна ділова репутація», – відзначив голова Клубу Микола Савуляк.

Клуб Ділових Людей також активно співпрацює з міжнародними організаціями, серед яких – торгово-промислові палати Австрії та Словаччини, Європейський банк реконструкції, Українсько-французький бізнес-клуб, а віднедавна також з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі ОБСЄ.

У межах Клубу Ділових Людей активно розвиваються партнерські проекти, один з яких – Громадська Школа Бізнесу. Учасники школи мають змогу відвідувати ефективні навчальні програми європейського зразка: грантові програми МВА Executive Management та MBA General Management, інноваційні авторські проекти «Бізнес-радник» та «Кар’єрний радник»,  консультаційну програму зі стратегії та маркетингу бізнесу MBS.

ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕС-ВЕЧІРНа Львівському бізнес-вечорі відбулось вручення дипломів першим випускникам міжнародної програми МВА, яка була заснована 2 роки тому в партнерстві з Львівським інститутом менеджменту, бізнес-школа якого є найстарішою бізнес-школою Західної України.

Своєю активністю та лідерськими навиками усіх вразили підлітки молодіжного розвиткового проекту «Квиток до успіху», де на сьогодні є уже 70 молодих людей віком від 14 до 17 років.

Партнерами заходу виступили Event Hall KINO, арт-галерея «Мадам Пальмгрен», компанія «Перша склонарізка», фотошкола «Chik!», садовий центр «Клуб рослин».

Як відомо, уся діяльність Клубу Ділових Людей побудована з урахуванням етичних норм та принципів. Цього року Клуб виявив ініціативу поширити принципи у Меморандумі «Про етику й партнерство бізнесу, влади та громадськості». Меморандум урочисто погодили та підписали голова Клубу Микола ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕС-ВЕЧІРСавуляк, мер Львова Андрій Садовий. Під Меморандумом мали можливість поставити свій підпис також усі учасники бізнес-заходу.  Таким чином представники влади, бізнесу та громадськості підтвердили готовність розвивати власну діяльність на користь собі та суспільства.

Завершився Львівський бізнес-вечір неформальним спілкуванням з авторитетними представниками бізнесу. Розважали гостей – учасники гумор-студії «Магарич» та Міжнародний симфонічний оркестр «INSO-Львів».

«Щороку ми приносимо на святкування дерево. Воно символізує бізнес, який росте тільки тоді, коли його підживлюють, і гине, якщо не звертати на нього увагу. Традиційно ми закликаємо учасників Клубу залишати свої візитівки на дереві, що теж символічно, адже ваш успішний бізнес – це плід Клубу Ділових Людей», – Микола Савуляк.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus