Всеукраїнський бізнес-турнір Стратегія фірми-2016

Опубліковано: 15-02-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

У зв'язку з тривалим карантином не всі школярі отримали інформацію про можливість участі у ІІІ Всеукраїнському бізнес-турнірі для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016» у своїх навчальних закладах, тому оргкомітет заходу прийняв рішення продовжити реєстрацію до 18 лютого включно.

Організатори нагадують, що учасником турніру може стати будь-який учень 8-11 класу або студент ВНЗ І-ІІ р.а. (технікуму, коледжу, спеціалізованого училища тощо) віком від 14 до 18 років (включно). Реєстрація та участь у бізнес-змаганні «Стратегія фірми-2016» є абсолютно безкоштовними для учасників. Достатньо тільки перейти за цим посиланням, заповнити Google-форму та чекати на файл із мотиваційним завданням.

Для фіналістів і переможців турніру передбачені заохочення і цінні призи від організаторів і спонсорів, зокрема, компанії Сoca-Cola. А ще - цінний досвід з управління власним підприємством, захоплююча атмосфера конкуренції та шанс показати свій діловий талант у масштабах всяєї України.

На сьогодні кількість зареєстрованих у турнірі вже перейшла межу 761 - саме стільки виявило бажання спробувати себе у "Стратегії фірми-2015". За числом школярів, що зареєструвалися для участі у змаганні, поки що лідирує Херсонщина.

Долучайся, змагайся, перемагай!

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus